Eglenmeyi Bilenlerin Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eglenmeyi Bilenlerin Adresi

Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://cadi.yetkin-forum.com/u98
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım

2 posters
YazarMesaj
duygu
Binbaşı
duygu

Kadın
Ruh hali : dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım Manyak10
Takım : dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım 1446
rep :
dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım Left_bar_bleue3 / 1003 / 100dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım Right_bar_bleue

Müzik Türü : dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım Rockkj4

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım Img_left100/1000dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım Empty_bar_bleue  (100/1000)
Güçlülük:
dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım Img_left100/1000dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım Empty_bar_bleue  (100/1000)
Seviye:
dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım Img_left10/100dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım Empty_bar_bleue  (10/100)

dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım Empty
MesajKonu: dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım   dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım Icon_minitimeSalı Kas. 11, 2008 8:05 pm

Beyazperde'de 3 boyutlu film zevkini ilk kez bu kadar gerçekçi yaşayacaksınız! Journey 3D, Nasa teknolojisi ile üretilen ve üç boyutlu sinemaya yepyeni bir soluk getiren Dijital 3D tekniği kullanılarak, canlı oyuncular ile çekilmiş, “animasyon olmayan ilk film” olma özelliğini taşıyor.

Konusunu, Jules Verne'in ünlü romanı Dünyanın Merkezine Yolculuk'tan alan filmin başrollerinde Brendan Fraser, Josh Hutcherson ve Anita Briem var.

Film, maceraperest bir bilim adamı olan amcası (Fraser) ile, İzlanda'ya giden Sean (Hutcherson), burada onlara rehberlik eden Hannah'nın (Briem), tesadüfen gizli güzellikler ve tehlikelerle dolu bambaşka bir dünya keşfetmelerini konu alıyor.

hayatımda izlediğim en güzel filmlerden bitanesi kesinlikle tavsiye ediyorum bayıldım
http://www.bedava-film-izle.com/dunyanin-merkezine-yolculuk-journey-to-the-center-of-the-earth.html
CookiFieD
Er
CookiFieD

rep :
dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım Left_bar_bleue0 / 1000 / 100dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım Right_bar_bleue

dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım Empty
MesajKonu: Geri: dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım   dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 7:32 pm

saol

dünyanın merkezine yolculuk izlemek isteyenlere net adresini yazdım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-