Eglenmeyi Bilenlerin Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eglenmeyi Bilenlerin Adresi

Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://cadi.yetkin-forum.com/u98
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

tırsmamak elde değil :S

2 posters
YazarMesaj
brunette
Site Yöneticisi

Site Yöneticisi
brunette

Kadın
Ruh hali : tırsmamak elde değil :S Zarars10
Takım : tırsmamak elde değil :S 1447
rep :
tırsmamak elde değil :S Left_bar_bleue52 / 10052 / 100tırsmamak elde değil :S Right_bar_bleue

Müzik Türü : tırsmamak elde değil :S Mtaltg7

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
tırsmamak elde değil :S Img_left1000/1000tırsmamak elde değil :S Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Güçlülük:
tırsmamak elde değil :S Img_left1000/1000tırsmamak elde değil :S Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Seviye:
tırsmamak elde değil :S Img_left100/100tırsmamak elde değil :S Empty_bar_bleue  (100/100)
tırsmamak elde değil :S Empty
MesajKonu: tırsmamak elde değil :S   tırsmamak elde değil :S Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 9:02 pm

Gölcük Depremi

Ben cok küçüktüm ve gecenin yarısı bir yaslı adam geldi ve bana bir mektup bıraktı tabi kimse bana inanmadi hatta mektupu bile bakmadılar küçük bir çocuğum ya oyun oynuyorum falan sandılar bende önemli degildir diye çöpe attım mektupu aradan yillar gecti ve bir gün bu mektupu bodrumda buldum ve bunun önce bir şaka falan olduğunu sandım çünkü mümkün degil boyle birsey.Seneler önce baska bir evde çöpe atmıstim bu mektupu tabi kimseye söyleyemedim belliydi kimsenin bana inanmayacagi.Önce aÇmadan tekrar çöpe attım ve olayi unutmaya çalıştım ama mümkün değil hep o adam rüyalarıma girdi.Ayrıca artık iş işten geçmisti atmıstım çöpü disarı.Her gece o adam rüyama girdi 6 sene boyunca hicbir gece adam gibi uyuyamadim ve artik kafa yemek üzereyken birden mektubu masamın üstünde gördüm tüylerim diken dikendi titremeye basladım oracikta yere yıkılmak üzereydim ve içimden artık yeter şunun icine bakta kurtul falan diyordum ve sonunda açtım mektubu gözlerime inanamadim mektubun icinde cok garip bir not vardi notta lütfen kızımı ve tanıdıgın herkesi evden cıkar yazıyordu ve tarih ise 1999 gölcük depreminin oldugu tarihteydi...

Hayatımın En Berbat Günü

Merhaba ben derin 17 yaşındayım.Bu olay 14 yaşımda oldu ve tamamen gerçektir.Arkadaşım aslışahlara gitmiştik gece orda kalıcaktık.Annesi babası evde yoktu.5 kız evde yanlızdık.O gece oyun oynadık sohbet falan ettik gece olduğunda yapıcak bişey kalmamıştı ruh çağıralım dedim kabul ettiler.Geçen sene ölen kendi kendine konuşan garip hareketler yapan pek sevmediğimiz eceyi çağırmaya karar verdik.Ben ey ecenin ruhu geldiysen bi işaret ver dedim ve o anda elektrikler gitti korkmuştum.Elektrikler yine geldi.Ben bırakıyorum dedim aslışah bu sadece raslantı devam edelim dedi ve kabul ettik devam ettik o anda camlar ve kapı kapandı kapı kilitlendi.Çıkmak istedik çıkamadık.Çok korkuyorduk bi yandan da eceye bizi rahat bırak lütfen diye yalvarıyorduk.O anda telofon çaldı arayan polisti annem ve babam trafik kazası geçirmişti.Çok korkuyordum kapı açıldı ve ben gözyaşları içinde çıktık herkes beni teselli etmeye çalışıyordu şimdi babannemlerde kalıyorum ve pisikolojik tedavi görüyorum...

Cinlere İnanmayanlara

Bir gece arkadaşlarla bizim evde toplandık cin çağıralım diye fakat ben inanmıyordum ve ne yazık ki sürekli cinlerle dalga geçiyordum bazen öyle laflar söylüyordum ki arkadaşlar beni uyarıyordu cini çagırdık ve aniden fincan hareket etmeye başladı herkes çok korkmuştu bense hala cinle dalga geçiyordum dalga geçerce sorular soruyordum ve ne olduysa ondan sonra oldu bana gerçek oldugunu kanıtla dedim arkadaşlarım çok kormuştu tam sesizlik olmuştu ki bi anda agzımda korkunç bi acı hissettim ne oldugunu anlıyamamıştım bişey nefes almamı engelliyordu 1 dakikaya yakın öyle kaldım ağlıyordum yüzümün bazı yerleri yanıyordu çok korkmuştum dua etmek aklıma geldi ve fatiha suresini okumaya başladım bu seferde arkamdan bişeylerle vuruluyor gibiydi artık cinlerin olduguna inanmıştım hiçbişeyden korkmayan ben şimdi titriyordum kaçıcak yer arıyordum ben dua ettikce vuruyorlardı bu sırada gözlerim arkadaşlarımı aradı yardım istiyecektim fakat onlar bayılmıştı bi anda herşey bitti. Cinler gitti diye düşündüm arkadaşlarımı ayılttım fakat gitmemişlerdi sadece bekliyorlardı ben tekrar dua etmeye çalıştım duaya başladıgım anda mutfak dolaplarının zangırdadıgını duydum tabaklar yere düşüyordu sesler tekrar kesildi biz hala bişeyler olucak endişesiyle bekliyoduk fakat uyuyup kalmıştık sabah baktıgımda mutfakta hiçbir tabak kırılmamış yerlerinde duruyordu dolap kapakları bile kapalıydı halbuki salondan mutfaktan düşen tabakları çok rahat görebiliyorduk o gece ne olmuştu neden tabaklar kırılmış oldukları halde eski yerlerinde saglam duruyordu... İşte bunların tek bir nedeni vardı cinler arkadaşlar ister inanın ister inanmayın ama bu olay fazlasıyla dogru lütfen cinlerin varlıgını kabul edin ve kesinlikle onlarla dalga geçmeyin bu size arkadaş tavsiyesi...

Bilmiyorum

bir gün arkadaşlarla beden dersindeydik arkadaşlar karabasandan konuştular ve karabasanın insanı uykusunda öldürdüğünü ve rüyada öldüğü gibi yaşadığını söyledi .aslında ben çok korkak bir kızım onun için ben böyle şeyleri dinleyemem ama bir gün arkadaşım bana bir olay anlattı Türkiyede ama nerde olduğunu bilmiyorum bir kız rüyasında ölmüş.ister inanın ister inanmayın delilim yok ama ben ce inanın...
http://cadi.yetkinforum.com
cobraboy
Binbaşı
cobraboy

Erkek
Ruh hali : tırsmamak elde değil :S Uykusu10
Takım : tırsmamak elde değil :S 1447
rep :
tırsmamak elde değil :S Left_bar_bleue45 / 10045 / 100tırsmamak elde değil :S Right_bar_bleue

Müzik Türü : tırsmamak elde değil :S Mtaltg7

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
tırsmamak elde değil :S Img_left110/1000tırsmamak elde değil :S Empty_bar_bleue  (110/1000)
Güçlülük:
tırsmamak elde değil :S Img_left110/1000tırsmamak elde değil :S Empty_bar_bleue  (110/1000)
Seviye:
tırsmamak elde değil :S Img_left11/100tırsmamak elde değil :S Empty_bar_bleue  (11/100)

tırsmamak elde değil :S Empty
MesajKonu: Geri: tırsmamak elde değil :S   tırsmamak elde değil :S Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 9:45 pm

wayss gerçekten ürkütücü :S

tırsmamak elde değil :S
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 4 tane 9 kullanarak 100 elde et..