Eglenmeyi Bilenlerin Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eglenmeyi Bilenlerin Adresi

Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://cadi.yetkin-forum.com/u98
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

alın size bi sürü nick

4 posters
YazarMesaj
brunette
Site Yöneticisi

Site Yöneticisi
brunette

Kadın
Ruh hali : alın size bi sürü nick Zarars10
Takım : alın size bi sürü nick 1447
rep :
alın size bi sürü nick Left_bar_bleue52 / 10052 / 100alın size bi sürü nick Right_bar_bleue

Müzik Türü : alın size bi sürü nick Mtaltg7

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
alın size bi sürü nick Img_left1000/1000alın size bi sürü nick Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Güçlülük:
alın size bi sürü nick Img_left1000/1000alın size bi sürü nick Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Seviye:
alın size bi sürü nick Img_left100/100alın size bi sürü nick Empty_bar_bleue  (100/100)
alın size bi sürü nick Empty
MesajKonu: alın size bi sürü nick   alın size bi sürü nick Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 10:50 pm

...öуℓє çσк ѕєν∂ιм кι σηѕυz уαşα∂ıgıм нєя αηı єкѕιк уαşα∂ıм öуℓє çσк ѕєν∂ιм кι σηυ уαşαтмαк ιçιη кєη∂ιмι öℓ∂üя∂üм..

_\|/_ .»º}®{º«..º}®{º«.h£r$£y Yapßoz HaYaTım doLan GecMi$im yoq GeLeCegim YaLan a$ıGım SaNa 250 gRaM._\|/_ .»º}®{º«..º}®{º«.:

NØk?ayı kØyduğum aN N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz kaLaCak..

Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışİ...

BiR CevaBım biLe yok..ama Soruya hayRan kaLdm ..

ѕєνєη ιηѕαη gιтмєуι вιℓє gєçιямєz αкℓıη∂αη..gι∂єη ιηѕαη ѕєνмємιşтιя вєη вυηυ öğяєη∂ιм ..

çσктαη υzαкℓαşтıм, вıяαктıм вιя уєяℓєя∂є, υηυттυм ѕєηι αşк.. нαтıяℓαт кєη∂ιηι вαηα !!

SeNi SeViYoRuM,Sana tapıyoRm..Sakın inanma Çünkü aTıyoRum..!

DünYada EşİM bENzERİM YOk! ama BenZemeye çaLıŞan Eziq Çok !

::::::ησтнιηg ιмρσѕsιвℓє:::::: ( hiç birşey imkansız değil )

EsKİ fOTOLar GibiSiiiiin..TatLı ama eSkiSiiiinn =)

bazeN soNLar başLaNqıçtıR kaçışLarsa kurtuLuş...geRide kaLaNLarı çöP die aTmışım beN köpeq oLaN buyuRsuN kaRışTırsıN ..!

\\\' Káç öLüm wáЯ$á qözéé áLdm háyáTımıİ çöPé áTtm Tüm RüyáLaЯ Káßu$ Y!né KoЯkuy0ruMmM..!

ésKi yeRiNi kaLbımDe aRama...ѕéη qozumDen aKan seLe kaRı$TıN...!!!

ßu aLemde şekLi ben koyaR ben çizeRim,Oyunu ben ßaşlatır ben ßitiririm.Ne O işine qeLmedimi,O Zaman Sana GAMEOVER güzeLim...!!

Gün qeLirDe ßeni unutCaq QLurSan ÖyLe ßiriyLe unutKi Sana SıqaCaqım kurSunLarın Önüne qeCeßiLeCek kaDar yüRekLi QLsun..

İnSanLarın yaptıĞı sahTe paraLar gibi,ParanınDa yaptığı SahTe inSanLar vardıR..

sen hayatımdaki ''SoN NoKTAsIn''yeni bir cümleyle başlamak o kadar zor ki..!!

AranıLan TeseLLıLer Neden Hep mesquLe Dustu ?

Asi kızım sokaklar evim.Asi kızım adam gibi severim.Bana 1 adım gelene ben 10 adım giderim.Dinle serseri oğlan dinle zannedersinki ASİ kız ağlamaz.Asi kız bi kayboldu mu onu kimse bulamaz.Şimdi anlıyosun ya,şehirlerin serseri oğlu hiç kimse asi kız gibi sevipte aşık olamaz..

Ya Benim OL HerŞeyiNLe..Yada UnuT Beni HerŞeYimLe..!

SaNa AşK dİyE yAlVaRaCaĞıMı SaNmA bEnİm KiTaBıMdA sEvMeK vAr YaLvArMaK aSLa

Beni GöRüp Sınama! Sadece GörebiLdiğin KadaRım.. Hayat biR KumaRSa,zaRLarı Ben aTarım !

OLmadıĞım biri iÇin seviLmektenSe,oLduğum biri için neFret ediLmeyi TeRCih edeRim!

SévqiM SıNıRSıZ aMa aNLıyabiLéNé DoSTLuquM SoNSuZ aMa PaYLa$aßiLéNé, SéN HaRiKaSıN aMa ßéNiM oLDuquN SüRéCé

Benden Artık Pes,Bu aşkın Biletini İstediğin Gibi kes !

ѕєηι вєη ∂єğιℓ gözℓєяιм ѕєçтι ,σηℓαя ѕєν∂ι,σηℓαя вєğєη∂ι ,вαηαηє gι∂єяѕєη σηℓαя αğℓαѕıη ..!!!

DuyGuLarıM çHoq haSta.! ÇewR€mDeqi! hERkes YasTa..!

k@d€r!md€ ßud@mı v@rdı $€vd!ğ!m! ß@$k@l@rıyl@ gÖr€c€k$€m köR oL$uN ßU GÖzL€r göRm€y€y!m ß!r d@ha ...

... | odamıN hayaLetisin sesszLiğine asıĞıM |...

beLki ben böLeyımm beLkii aşk bu deiL beLki çok yanLızım ama zavaLLı değiL..

yémiNler etSende Allah ßiLiyord€s€N iÇini görüyoruM sana güwénmiyorum yağmur ßu yağar diner gücenen warSa gider!!!

HayaT BaZı anLaRDa BiZi DeniYoR ama HeRZamaN 2. BiR ŞanS VerMiyoR..

qösLeriN sözLeriNdeN ßa$ka $erLer söyLüyor qit artq qideceqsen ßu a$k ßurada ßiter Sonu yoqtu diyenLer $imdi hakLı çıKtıLar ßisi çeKemeyenLer $imdi mutLu oLduLar ..

?a$k вenyM damRLaRMda doLa$N KmyasaL Bı etkI ! вen a$ık oLMam вenmkı sadEcE eTkIe TePkI.!

߀ı)€n!N ßAnA t€SL!m KaLaCaqSa ß!R! ߀n! sUsTUrSUn....!!

KayBedeCeĞim BiR Şey yOktu..KenDimi KayBettim.. !

Sen hayaTıma BomBa Gibi GiRsende Ben seni enkaZ Gibi ÇıkaRTacaĞım !

K£nd!m£ ç£lm£ t@ktım... dü$tüğüm y£rd£ s£n v@rdın......

♥ $eµtaNıN teK Suçu , Meleğe a$IK ØLmakmı$ ♥

bEndeqi a$k aTe$i Cehennemi kskanDıRıR ..

DüN CanıM oLan buGün düşmaNıM oLmaZ bEnim,yaşananLarın hatırı hep sakLı kaLır,hatırLarı hep sorulur,seLamLarı hep aLınır,siLdikLerim vardır birde...Onlar yanlışLarım ve pişmanLıklarımdır.Adları anıLmaz,hatırları sorulmaz sadece bedduaLarımdır.VicdanLa birLikte şereFTe ararım sevdikLerimdE,her zamaN doĞru deĞiLdir eLbEt seÇimLerim.zaman geLir ŞEREFSİZLERİde sewerim ..

ஐ◄███▓▒░░گẽήί گẽήℓε Ўαگαмακ √αяκεή گεήگįz hαگяεŧįήℓε Ўαگαмακ zoяuмα GįdįЎoя...!!!ஐ◄███▓▒░░

καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиLικ duчαгѕи,ріsмαиLικ duчduquи ніс віг ѕеч ісіи ѕαиα αсιмαм ..

єтяαFтα αятιѕт çσк αмα уöηєтмєη вιzιz нαвєяLєяι уσк..

yaPtıĞım hiç biR Şey iÇin pisman değiLim..BüTün ÖfKem yapamaDıkLarıma..!
http://cadi.yetkinforum.com
ZümRüT
Prenses
Prenses
ZümRüT

Kadın
Lakap : BJK Li
Ruh hali : alın size bi sürü nick Sessiz10
Takım : alın size bi sürü nick 1444
rep :
alın size bi sürü nick Left_bar_bleue58 / 10058 / 100alın size bi sürü nick Right_bar_bleue

Müzik Türü : alın size bi sürü nick Rockkj4

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
alın size bi sürü nick Img_left520/1000alın size bi sürü nick Empty_bar_bleue  (520/1000)
Güçlülük:
alın size bi sürü nick Img_left520/1000alın size bi sürü nick Empty_bar_bleue  (520/1000)
Seviye:
alın size bi sürü nick Img_left57/100alın size bi sürü nick Empty_bar_bleue  (57/100)

MesajKonu: Geri: alın size bi sürü nick   alın size bi sürü nick Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 8:54 am

saol cnm hepsi gsel Smile
M£L!k£;((MkçN£b)
Binbaşı
M£L!k£;((MkçN£b)

Kadın
Lakap : cool
Ruh hali : alın size bi sürü nick Karisi10
rep :
alın size bi sürü nick Left_bar_bleue3 / 1003 / 100alın size bi sürü nick Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
alın size bi sürü nick Img_left100/1000alın size bi sürü nick Empty_bar_bleue  (100/1000)
Güçlülük:
alın size bi sürü nick Img_left100/1000alın size bi sürü nick Empty_bar_bleue  (100/1000)
Seviye:
alın size bi sürü nick Img_left10/100alın size bi sürü nick Empty_bar_bleue  (10/100)

MesajKonu: Geri: alın size bi sürü nick   alın size bi sürü nick Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 11:31 am

aldıımm birini saol çok güzell
cobraboy
Binbaşı
cobraboy

Erkek
Ruh hali : alın size bi sürü nick Uykusu10
rep :
alın size bi sürü nick Left_bar_bleue45 / 10045 / 100alın size bi sürü nick Right_bar_bleue

Müzik Türü : alın size bi sürü nick Mtaltg7

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
alın size bi sürü nick Img_left110/1000alın size bi sürü nick Empty_bar_bleue  (110/1000)
Güçlülük:
alın size bi sürü nick Img_left110/1000alın size bi sürü nick Empty_bar_bleue  (110/1000)
Seviye:
alın size bi sürü nick Img_left11/100alın size bi sürü nick Empty_bar_bleue  (11/100)

MesajKonu: Geri: alın size bi sürü nick   alın size bi sürü nick Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 6:53 pm

güzeller bi kaçı Razz saol Wink

alın size bi sürü nick
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» nrsn den size
» Nick Arayanlar :)
» Sawyer(lost) size Lakap taksa !