Eglenmeyi Bilenlerin Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eglenmeyi Bilenlerin Adresi

Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://cadi.yetkin-forum.com/u98
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"SeN"siz OLmuyor..!

2 posters
YazarMesaj
sude
Yarbay
sude

Kadın
Lakap : fistik
Ruh hali : "SeN"siz OLmuyor..! Utanga10
Takım : "SeN"siz OLmuyor..! 1446
rep :
"SeN"siz OLmuyor..! Left_bar_bleue25 / 10025 / 100"SeN"siz OLmuyor..! Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
"SeN"siz OLmuyor..! Img_left110/1000"SeN"siz OLmuyor..! Empty_bar_bleue  (110/1000)
Güçlülük:
"SeN"siz OLmuyor..! Img_left110/1000"SeN"siz OLmuyor..! Empty_bar_bleue  (110/1000)
Seviye:
"SeN"siz OLmuyor..! Img_left11/100"SeN"siz OLmuyor..! Empty_bar_bleue  (11/100)

"SeN"siz OLmuyor..! Empty
MesajKonu: "SeN"siz OLmuyor..!   "SeN"siz OLmuyor..! Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 1:58 pm

Neden bu kadar cok istiyor yüregim seni?yüregim yine seni istiyor ve aci cekiyor, sensiz durmuyor...

Neden yüregime bu kadar aci cektiriyorsun gizliyaram, neden aci cektiriyorsun herkesten sakladigim yaram? neden gelmiyorsun? gelemiyorsun? neden geldiginde birakiyorum seni? yüregimin seni benden daha cok sevdigini biliyorum,ey yüregim,saltanatin hakim degil bedenimde...

Neden yüregim böylesine yasak bir aski sectin? yüregim,aptallasiyorsun..Yüregim, hic birakma o dünyalar tatlisini. Hadi gelsene yüregime? saatlerce, günlerce, bir ömür boyu ayrilma yüregimden..yüregim seni cok seviyor gizliyaram... Her gece seninle yatar seninle kalkar yüregim, her dakika sen gelecekmissin gibi bekliyor seni yüregim, yüregim sana asik? yüregim seninle.

Herseyi bos verseydim yüregimi dinleseydim, seni böylesine cok seven yüregimi...Birak onu yüregim,uzaklardaki sevgime kavusamiyacagimi bile bile sevmeye devam etme derdim...ey cikmaz sokaga giren yüregim ne yapiyorsun diye hesap bile soramiyorum sana,sorsam nafile sen onu her daim seviceksin biliyorum... Düsündükce seviyorsun, sevdikce düsünüyor, düsündükce beni bitiriyorsun. ya cek git bedenimden yada ona git yüregim. sen birlessen onunla bedenimde bundan faydalanacak, ama sen bedenimden daha korkaksin yüregim.Sevdigini baskasina bile bile verecek kadar.....
mahoçoli
Çavuş
mahoçoli

rep :
"SeN"siz OLmuyor..! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100"SeN"siz OLmuyor..! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: "SeN"siz OLmuyor..!   "SeN"siz OLmuyor..! Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 8:13 pm

ellerine sağlık gzl miş
sude
Yarbay
sude

Kadın
Lakap : fistik
Ruh hali : "SeN"siz OLmuyor..! Utanga10
rep :
"SeN"siz OLmuyor..! Left_bar_bleue25 / 10025 / 100"SeN"siz OLmuyor..! Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Güçlülük:
Seviye:
"SeN"siz OLmuyor..! Img_left11/100"SeN"siz OLmuyor..! Empty_bar_bleue  (11/100)

MesajKonu: Geri: "SeN"siz OLmuyor..!   "SeN"siz OLmuyor..! Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 8:42 pm

heleşükür bi yorum yapan oldu
bişi değil

"SeN"siz OLmuyor..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-