Eglenmeyi Bilenlerin Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eglenmeyi Bilenlerin Adresi

Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://cadi.yetkin-forum.com/u98
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gizli Yaram Kan Kaybediyor...

2 posters
YazarMesaj
sude
Yarbay
sude

Kadın
Lakap : fistik
Ruh hali : Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Utanga10
Takım : Gizli Yaram Kan Kaybediyor... 1446
rep :
Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Img_left110/1000Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Empty_bar_bleue  (110/1000)
Güçlülük:
Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Img_left110/1000Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Empty_bar_bleue  (110/1000)
Seviye:
Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Img_left11/100Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Empty_bar_bleue  (11/100)

Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Empty
MesajKonu: Gizli Yaram Kan Kaybediyor...   Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 1:45 pm

Gecelerin sabahına her uyanışında aklıma düşüşüne anlam veremiyorum. Adını her anımsadığımda yüreğimin sıkışıp kasılmalarına engel olamıyorum. Kelimelerin düğümlenişine , sıraya koyamayışıma, anlamsız öylece havada asılı bıraktığıma inanamıyorum.

Kiminle göz göze gelsem gözlerini aradığımı fark ettiğimi anladığımda neden diye soruyorum suskunluğu kendime… sonra; sonra mavi ile yeşilin karışımı gözlerin baskın çıkıyor sorularıma , bir bildiği vardır diye. Ama bu bilinmezliğin beni çaresiz bırakmasına dayanamıyor yüreğim.. Her geçen gün daha da büyük bir acı ile sıkıştırmakta beni.

Yorulmaktayım artık sana çıkan yollarımı değiştirmekten; sakınmak ister yüreğim kendini senden Gizli yaram….. Ne yazıktır ki hiç de başarılı olamamakla birlikte zamana bıraktığım yüreğim avuçlarına ulaşmayı beklemekte, güneşin sabahı beklediği gibi, yıldızların geceleri hasret giderdikleri gibi.

Bense bu karmaşanın içinde elim kolum bağlı zamanla birlikte yürümekteyim;
kendime sorup da cevaplarını bilmek istemediklerimle…..

Mum yanıyordu ben onu dinlerken..
Yüreğim de yandı o titrek, minicik alevle..

Ve bir mumun ömrü kadar sürdü kanayan yaramın durması..

Gitti...

...ve Gizli Yaram kan kaybetmeye kaldığı yerden devam ediyor...
mahoçoli
Çavuş
mahoçoli

rep :
Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Gizli Yaram Kan Kaybediyor...   Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 8:16 pm

hımm sağol ya gzl miş
sude
Yarbay
sude

Kadın
Lakap : fistik
Ruh hali : Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Utanga10
rep :
Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Güçlülük:
Seviye:
Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Img_left11/100Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Empty_bar_bleue  (11/100)

MesajKonu: Geri: Gizli Yaram Kan Kaybediyor...   Gizli Yaram Kan Kaybediyor... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 8:47 pm

bişi değil

Gizli Yaram Kan Kaybediyor...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kanayan Yaram...