Eglenmeyi Bilenlerin Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eglenmeyi Bilenlerin Adresi

Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://cadi.yetkin-forum.com/u98
Son Ziyaretiniz:

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar

+5
sude
nursen:)
yaren
Fantastic
duygu
9 posters

recep ivedikte enn çok güldüğünüz diyaloglar
Müşteri memnuniyeti için kayıt oluyor mu bu konuşmamız? -Evet. . . -O zaman bunu dinleyen tüm teknik servisin allah bin belasını versin!
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Vote_lcap33%recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Ya bunlar insansa yemin ediyorum ben hayvanım ya (İvedik`in tv`deki manken kızlara tepkisi)
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Vote_lcap67%recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Yani güzelliğin ardında bir pislik barındırıyormuşun onu anladım (Sibel geğirmiştir)
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Vote_lcap0%recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Arka tarafı hazırlayın yeni üye kaydı yapacam. -Dikkat et de yeni üye sana kaymasın yandan çarklı
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Vote_lcap0%recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Bu otelde sana karşı boş olmayan biri var. Adı lazım değil baş harfi ben. .
 0% [ 0 ]
Ee neden o tarafa baktın. -Memen koluma temas etti de biraz panik oldum
 0% [ 0 ]
Sibel, sor bakiyim anana okey miymiş
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 3

YazarMesaj
duygu
Binbaşı
duygu

Kadın
Ruh hali : recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Manyak10
Takım : recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar 1446
rep :
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Left_bar_bleue3 / 1003 / 100recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Right_bar_bleue

Müzik Türü : recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Rockkj4

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Img_left100/1000recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Empty_bar_bleue  (100/1000)
Güçlülük:
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Img_left100/1000recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Empty_bar_bleue  (100/1000)
Seviye:
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Img_left10/100recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Empty_bar_bleue  (10/100)

recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Empty
MesajKonu: recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar   recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 8:45 pm

Very Happy Laughing

En son duygu tarafından Paz Eyl. 14, 2008 12:02 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
duygu
Binbaşı
duygu

Kadın
Ruh hali : recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Manyak10
rep :
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Left_bar_bleue3 / 1003 / 100recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Güçlülük:
Seviye:
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Img_left10/100recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Empty_bar_bleue  (10/100)

MesajKonu: Geri: recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar   recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 8:52 pm

Laughing

En son duygu tarafından Paz Eyl. 14, 2008 12:02 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Fantastic
Site Yöneticisi

Site Yöneticisi
Fantastic

rep :
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Left_bar_bleue250 / 100250 / 100recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Img_left1000/1000recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Güçlülük:
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Img_left1000/1000recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Seviye:
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Img_left100/100recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Empty_bar_bleue  (100/100)
MesajKonu: Geri: recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar   recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 12:43 am

Ya bunlar insansa yemin ediyorum ben hayvanım ya (İvedik`in tv`deki manken kızlara tepkisi)

aynen bnde en cok burda Güldüm xD
yaren
Er
yaren

rep :
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar   recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 9:25 pm

komple aslında ama en çok -Memen koluma temas etti de biraz panik oldum
Aktif Üye
Aktif Üye

Kadın
Ruh hali : recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Inanma11
Takım : recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar 1447
rep :
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Left_bar_bleue5 / 1005 / 100recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Img_left130/1000recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Empty_bar_bleue  (130/1000)
Güçlülük:
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Img_left130/1000recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Empty_bar_bleue  (130/1000)
Seviye:
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Img_left13/100recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Empty_bar_bleue  (13/100)

MesajKonu: Geri: recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar   recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 9:27 pm

valllaher an ve her sn komedii
sude
Yarbay
sude

Kadın
Lakap : fistik
Ruh hali : recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Utanga10
rep :
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Left_bar_bleue25 / 10025 / 100recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Img_left110/1000recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Empty_bar_bleue  (110/1000)
Güçlülük:
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Img_left110/1000recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Empty_bar_bleue  (110/1000)
Seviye:
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Img_left11/100recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Empty_bar_bleue  (11/100)

MesajKonu: Geri: recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar   recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 6:12 pm

ya aslında komik bi film
ama pek onaylamıyorum bu filmi
genellikle belden aşağı küfür ediyo adam ve herkes de buna gülüyo

bazı diyaloglar komik ona bişi demiyorum ( sadece fikrimi belirttim )
CLaRioN
Binbaşı
CLaRioN

Erkek
Lakap : öLü Derler ;);)
Ruh hali : recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Psikop10
Takım : recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar 1444
rep :
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Left_bar_bleue56 / 10056 / 100recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Right_bar_bleue

Müzik Türü : recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Rapwk8

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Güçlülük:
Seviye:
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Img_left11/100recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Empty_bar_bleue  (11/100)

MesajKonu: Geri: recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar   recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 9:21 pm

Ya bunlar insansa yemin ediyorum ben hayvanım ya (İvedik`in tv`deki manken kızlara tepkisi) en cok bu nu Tuttum !!!
fanatik_remzi
Çavuş
fanatik_remzi

rep :
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Left_bar_bleue1 / 1001 / 100recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar   recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 10:19 pm

Ya bunlar insansa yemin ediyorum ben hayvanım ya (İvedik`in tv`deki manken kızlara tepkisi) işte bu tepkisini beğendim :LOL:
büşra
Binbaşı
büşra

Ruh hali : recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Keyifl10
Takım : recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar 1444
rep :

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Güçlülük:
Seviye:

MesajKonu: Geri: recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar   recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 7:52 pm

memen koluma temas ettiye panik oldum ben bunu beğeniom ama bide kapıda dioduya kapı benim olduğu için sorun yok(sabunlu kalmıştı kapı öünde hani) ben bide bunu beğeniom
brunette
Site Yöneticisi

Site Yöneticisi
brunette

Kadın
Ruh hali : recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Zarars10
Takım : recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar 1447
rep :
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Left_bar_bleue52 / 10052 / 100recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Right_bar_bleue

Müzik Türü : recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Mtaltg7

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Güçlülük:
Seviye:
recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Img_left100/100recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Empty_bar_bleue  (100/100)
MesajKonu: Geri: recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar   recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 11:24 am

ehuehu biz bunu sınıfça sinamaya giderek izlemiştik çoq güzeldi zati sinemaya gitme fikrinide ben ve şule çıkarmıştık sanıyorum Razz her cümlesine güldüm sinemada yantarafımda zavallı tuğberk oturuyodu her gülüşümde tuğberk e elimle vuruyodum amma kopmuştuk ozamn Razz:P
ben en çok sibel e dizindeki ben için sölediği lafa güldüm b*k mu sıçradı sibel Very Happy:D
http://cadi.yetkinforum.com

recep ivedikte en çok güldüğünüz diyaloglar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-