Eglenmeyi Bilenlerin Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eglenmeyi Bilenlerin Adresi

Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://cadi.yetkin-forum.com/u98
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FenerBahce Nickleri ;)

4 posters
YazarMesaj
Fantastic
Site Yöneticisi

Site Yöneticisi
Fantastic

Takım : FenerBahce Nickleri ;) 1446
rep :
FenerBahce Nickleri ;) Left_bar_bleue250 / 100250 / 100FenerBahce Nickleri ;) Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
FenerBahce Nickleri ;) Img_left1000/1000FenerBahce Nickleri ;) Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Güçlülük:
FenerBahce Nickleri ;) Img_left1000/1000FenerBahce Nickleri ;) Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Seviye:
FenerBahce Nickleri ;) Img_left100/100FenerBahce Nickleri ;) Empty_bar_bleue  (100/100)
FenerBahce Nickleri ;) Empty
MesajKonu: FenerBahce Nickleri ;)   FenerBahce Nickleri ;) Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 8:42 pm

Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim..!

Sensiz Hayat Bir Iskence. Dilimdesin Gunduz Gece. Satir Satir Hece Hece. Sampiyonsun Fe-ner-bah-ce

1907 De Dogdu Askimiz, Sari-lacivert Renkleri Oldu Sarkimiz, Sporun Her Dalinda Bizim Sanimiz, Hic Bitmedi-bitmeyecek Bizim Askimiz!!

Mac Yaparken Sahada Sari Kanaryalar, Rakip Takima Krampon Toplatirlar! Siki Dur Karsi Defans! Fener Geliyor, Sut Ve Goool Aglari Deliyor!

Kalpleri Fetheden Renkler,yasa Fenerbahce! Turk''un Kalbi Senle Atar,yasa Feenrbahce! Mazinde Bir Tarih Yatar,yasa Fenerbahce!

Bir Sevgi Bu Anlatilmaz Anlatsanda Anlasilmaz Fenerli Olmayan Bilmez Bunu Hicbir Kitap Yazmaz Bu Dunyada Bir Buyuk Var Kabul Edilmez!

Avrupa Avrupa Duy Sesimizi Iste Bu Fener''in Ayak Sesleri !!!

Cimbom Sana Kadikoy Extra Large...

Atam Izindeyiz Biz De Fenerbahceliyiz

Ben Herkesin Icinde Tekim Cunku Ben Fenerbahceliyim!!

Fenerbahce Sen Cok Yasa Canim Feda Olsun Sana. Hic Birseye Degisilmez Senin Sevgin Bu Dunyada. Lalalalaylaylay...

Haydi Bastir Sanli Fener Senin Sevgin Omre Bedel Ne Kupalar Ne Oduller Ne De Cimbomlu Geceler Bu Dunyada Tek Istegim Var Mutlu Ol Yeter.

Bir Fenerbahceli Dunyaya Bedeldir, O Da Atamizdir!!!!!

Gulersem Sevincim, Aglarsam Gozyasim, Olursem Topragim Ol Fenerbahcem

Senin Sevginle Geldik Bu Dunyaya Konusmayi Ogrendik Ilk Sozumuz Kanarya

Ne Okulu Bitirmek, Ne Bir Genc Kizi Sevmek, En Buyuk Dilegimiz Seni Sampiyon Gormek!

senin neyine vuruldum biliyormusun, o sahaya çıkarken , taraftarı selamlarken, herkesin sana hayranlıkla bakmasına. kısacası senin asaletine vuruldum fenerbahçem!!

ne laylay cım cıng cong, ne hamsı, ne de ala karga. sampıyonsun bu sene sanlı kanarya!

bir fenerli 10 beşiktaşlı, 20 trabzonlu ve bütün cümbomlulara bedeldir.

itina ile aslan terbiye edilir. başvuru : herhangi bir fenerbahçeli.....

fenerbahçe forması tutkulu bir aşk gibidir. sevdiğini bırakmaz, sevmediğinin de yüzüne bakmaz.

ne sinema, ne tiyatro, nede istanbul'da bir gece. en büyük eğlence fenerbahce.

bir gün herkes fenerbahçeli olmasın!!bırakın da o şeref bize kalsın...

Galatasaraylılar vakit kaybetmeden Fenerbahçeye geçin yoksa son pişmanlık fayda etmez...

Bir gün herkes galatasaraylı olacak Kötü yola düşecek Aklı başlına gelecek 364 gün Fenerbahçe'ye geçecek

Siz orada kalıp daha fazla mı öpülmek istiyorsunuz ? Saygı duyarız..

Dünyada iki türlü insan topluluğu vardır. Biri Fenerbahçeliler diğeri ise Fenerbahçeli olduğunu bilmeyenler..

Hayatımdaki Herşey Yalan , Tek Gerçek Sensin Fenerbahçem ...

AyVa ÇiÇ£K AçmıŞ YaZMı G£L£C£K? CiMBoM KadıKöYe Nasıl GiR£C£K?

KaFaMıZ GüZ£L HaYaT ÇoK GüZ£L! F£N£RßahÇ£M H£RŞ£YD£N GüZ£L..

TRißüNL£RD£ H£P DiLLeRde. ßu SevDa ßiTMeZ GöNüLLeRDe. DaR AğaCıNDa OlsAk ßiLe SoN SöZüMüZ F£N£RßaHÇ£!

NeYLeYim BeN SaRı DiYiNCe LaCiVeRt DeMeYen ManiTayI Very Happy
sude
Yarbay
sude

Kadın
Lakap : fistik
Ruh hali : FenerBahce Nickleri ;) Utanga10
rep :
FenerBahce Nickleri ;) Left_bar_bleue25 / 10025 / 100FenerBahce Nickleri ;) Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
FenerBahce Nickleri ;) Img_left110/1000FenerBahce Nickleri ;) Empty_bar_bleue  (110/1000)
Güçlülük:
FenerBahce Nickleri ;) Img_left110/1000FenerBahce Nickleri ;) Empty_bar_bleue  (110/1000)
Seviye:
FenerBahce Nickleri ;) Img_left11/100FenerBahce Nickleri ;) Empty_bar_bleue  (11/100)

MesajKonu: Geri: FenerBahce Nickleri ;)   FenerBahce Nickleri ;) Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 11:48 am

çokk gzl ler sağolasın
c-walk man
Binbaşı
c-walk man

Erkek
Ruh hali : FenerBahce Nickleri ;) Onayli10
rep :
FenerBahce Nickleri ;) Left_bar_bleue40 / 10040 / 100FenerBahce Nickleri ;) Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
FenerBahce Nickleri ;) Img_left100/1000FenerBahce Nickleri ;) Empty_bar_bleue  (100/1000)
Güçlülük:
FenerBahce Nickleri ;) Img_left100/1000FenerBahce Nickleri ;) Empty_bar_bleue  (100/1000)
Seviye:
FenerBahce Nickleri ;) Img_left10/100FenerBahce Nickleri ;) Empty_bar_bleue  (10/100)

MesajKonu: Geri: FenerBahce Nickleri ;)   FenerBahce Nickleri ;) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 3:21 pm

aynen saol güzelmiş birini nicke yazdım kusura bakmassan copy yaptım Smile
Fantastic
Site Yöneticisi

Site Yöneticisi
Fantastic

rep :
FenerBahce Nickleri ;) Left_bar_bleue250 / 100250 / 100FenerBahce Nickleri ;) Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Güçlülük:
Seviye:
FenerBahce Nickleri ;) Img_left100/100FenerBahce Nickleri ;) Empty_bar_bleue  (100/100)
MesajKonu: Geri: FenerBahce Nickleri ;)   FenerBahce Nickleri ;) Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 6:26 pm

Önemli Deil İstedigini Copy Edebilirsin Very Happy
emre
Çavuş
emre

Erkek
Lakap : artist
Ruh hali : FenerBahce Nickleri ;) Karizm10
rep :
FenerBahce Nickleri ;) Left_bar_bleue15 / 10015 / 100FenerBahce Nickleri ;) Right_bar_bleue

Müzik Türü : FenerBahce Nickleri ;) Rggaxk4

MesajKonu: Geri: FenerBahce Nickleri ;)   FenerBahce Nickleri ;) Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 9:38 pm

NeYLeYim BeN SaRı DiYiNCe LaCiVeRt DeMeYen ManiTayI

bu gzl mişş

sağol fantastic hepsi birbirinden gzl

FenerBahce Nickleri ;)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-