Eglenmeyi Bilenlerin Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eglenmeyi Bilenlerin Adresi

Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://cadi.yetkin-forum.com/u98
Son Ziyaretiniz:

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

******'ün Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);)

3 posters
YazarMesaj
CLaRioN
Binbaşı
CLaRioN

Erkek
Lakap : öLü Derler ;);)
Ruh hali : AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Psikop10
Takım : AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) 1444
rep :
AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Left_bar_bleue56 / 10056 / 100AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Right_bar_bleue

Müzik Türü : AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Rapwk8

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Img_left110/1000AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Empty_bar_bleue  (110/1000)
Güçlülük:
AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Img_left110/1000AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Empty_bar_bleue  (110/1000)
Seviye:
AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Img_left11/100AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Empty_bar_bleue  (11/100)

AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Empty
MesajKonu: ******'ün Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);)   AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 12:49 pm

Aşağıdaki yazıyı bir ortakul öğrencisi, okulun duvar gazetesine yazmış.

İnanılmaz güzel ve farklı bir bakış açısı
İyi de yapmış.

Bu ülkede yasayan her insanin bağımsızlığını ve demokrasisini
borçlu olduğu
insan:

******...

Gençliğinde kot pantolon giyememiş.

Sevgilisinin elinden tutup
hasılat rekorları kiran bir sinema filmine gidememiş...
Padişah ona Trablusgarp Cephesi'nde görev verdiğinde, lüks uçak
şirketinin,
first class koltuğunda viskisini yudumlayarak görev yerine gidememiş...

Halkına bağımsızlık fikrini anlatabilmek için kortej
esliğinde
Mercedes'lerle gezememiş Anadolu'yu...

Kurtuluş hareketini başlatmak için 19 Mayıs'ta Samsun'a ayak basan
ayağında
spor ayakkabısı ya da kovboy çizmesi yokmuş...

Kazandığı her savaştan sonra savaş sahasına fırlayıp moral veren
mini etekli
ponpon kızlar da yokmuş...

Tarih kitaplarına bakılırsa, Yunanlıları İzmir'den denize
döktükten sonra
timsah yürüyüşü de yapmamışlar...

Ülkesinde yapacağı devrimleri, unutmamak için not
alacağı bir
cep bilgisayarı olmadığı gibi, kendisine suikast girişiminde
bulunacakları
da cep telefonundan öğrenememiş!

****** için üzülüyorum. Dağ gibi adam, bir radyo programına faks
çekemeden,
İsmet Pasa için Safiye Ayla'dan bir istek parçası isteyemeden
gitti ..

Lozan Zaferi'nden sonra veya Cumhuriyet'in ilanından sonra
arabaya atlayıp
sabahlara kadar korna çalıp, elinde bayraklarla sokaklarda tur
atamadı.

Evinin balkonuna çıkıp, bir şarjör mermiyi havaya sıkamadı.
******'e acıyorum...

Sen kalk, dört kadınla evlenebileceğin bir
dönemde dünyaya gel,
sonra değerini bilmeyip tek kadınla evlilik sistemini
getir. Aaaah ah...

Çılgın diskolara gitmek, sabahlara kadar içip, içip rock yapmak,
babasının mersedesini alıp söyle bir Emirgan turu çekmek dururken...
Bunları yapmadı ******...

Keyif çatmadı...

Tüm hayatini ülkesinin kurtuluşuna ve uygarlaşmasına harcadı...

İşte onun için büyük adamdı ****** her fırsat elinde vardı.

O ise sadece
Bu milletin bağımsızlığını istedi.

Bütün suçu

2 kadeh rakı içmekti
O kadar...!
nursen:)
Aktif Üye
Aktif Üye
nursen:)

Kadın
Ruh hali : AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Inanma11
Takım : AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) 1447
rep :
AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Left_bar_bleue5 / 1005 / 100AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Right_bar_bleue

Müzik Türü : AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Rockkj4

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Img_left130/1000AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Empty_bar_bleue  (130/1000)
Güçlülük:
AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Img_left130/1000AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Empty_bar_bleue  (130/1000)
Seviye:
AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Img_left13/100AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Empty_bar_bleue  (13/100)

AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Empty
MesajKonu: Geri: ******'ün Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);)   AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 9:35 pm

vayyy sen neymişin be
tatlıkızz
Teğmen
tatlıkızz

Kadın
Lakap : cadı derler:)
Ruh hali : AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Ozlemi10
Takım : AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) 1444
rep :
AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Img_left10/1000AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Empty_bar_bleue  (10/1000)
Güçlülük:
AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Img_left10/1000AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Empty_bar_bleue  (10/1000)
Seviye:
AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Img_left1/100AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Empty_bar_bleue  (1/100)

MesajKonu: Geri: ******'ün Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);)   AtaTürk'ün  Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 10:26 pm

vayyy be iii bakış açısı eline sağlık valla yazanada buraya koyanada bende acıyorum ATATÜRKe ama olan oldu TÜRK erkeği işte...Smile

******'ün Tek sucu (ilgimi cekti ve forumda yayımlaya bileceğimi düşündüm);)
1 sayfadaki 1 sayfası